Прийнявши рішення побудувати будинок, ви почнете з пошуку дизайнерських рішень з потрібним плануванням приміщень. Вивчивши готові проекти по будівництву котеджів, не виключена ситуація, що ідеального саме для вас проекту просто не існує. Як бути? Ми прийдемо вам на допомогу і внесемо необхідні зміни в обраний вами проект. Або створимо індивідуальний проект, де все буде так, як хочете саме ви.

Який би тип будівництва будинку або котеджу ви не вибрали, не обійтися без якісно розробленого проекту. Фахівці нашої компанії – досвідчені архітектори, інженери, конструктори, які розроблять для вас проект будівництва котеджів, будинків, будівель будь-якого типу. До того ж разом з проектом будівництва котеджів вас чекає професійна консультація, інформація про новинки в світі будівельних матеріалів і технологіях.

Наша компанія не тільки надає готові проекти будівництва котеджів, але і проводить короткий курс по фен-шуй – дає рекомендації з розміщення будинку на ділянці.

Свій або типовий?

Будівництво котеджів під ключ, як правило, здійснюється за типовими проектами. Безумовно, у нас є цілий каталог готових проектів будівництва котеджів, і ви зможете внести до них свої корективи. До того ж, будівництво котеджів за готовими ескізами обходиться набагато дешевше, ніж за індивідуальним проектом.

Але! У випадку індивідуального підходу до будівництва котеджу рішення, як розташувати комунікації, кількість кімнат і інші тонкощі, залишається за вами.

Наші проекти

Проекти будівництва будинків і котеджів з цегли володіють запасом міцності і довговічності на «століття». До того ж, кам’яні будівлі передбачають великі архітектурні можливості, дозволяючи архітекторам втілювати найсміливіші ідеї.

Проекти будівництва котеджів з бруса вигідні тим, що через відсутність витрат на обробку їх вартість знижується вдвічі і більше. Клеєний брус по повітропроникності, теплоізоляційним якостям і щільності прилягання перевершує параметри круглої колоди.

Котеджі з оциліндрованих колод. Природність дерева і майстерність архітектора втілять в життя проекти з будівництва заміських будинків і котеджів. Для цього використовуються хвойні породи дерева.

Каркасні будинки. Ця технологія успішно використовується по всьому світу. Тому що каркасна конструкція краща в співвідношенні ціни і якості. Будівництво котеджів за цією технологією застосовують не тільки в країнах з теплим кліматом, але і там, де нерідкі серйозні холоди.

Будівництво будинків і котеджів «під ключ»

Наша компанія, крім будівництва будинків і котеджів «під ключ», виконає також весь спектр робіт на об’єкті, починаючи від земляних робіт і заливки фундаменту до будівництва покрівлі.

Будівництво будинків і котеджів «під ключ» включає в себе повну комплектацію об’єктів будівельними матеріалами та обладнанням, виконання робіт пов’язаних із сантехнікою, електротехнікою, а також загальнобудівельні завдання.

Щоб розрахувати кошторис на будівництво котеджу або будинку, ми надамо робочу документацію (проект), на яку будемо спиратися при розрахунку вартості будівництва.

Проекти будівництва котеджів містять специфікації з обсягами матеріалів, відображають комплекс робіт з поділом за видами робіт (вартість і обсяги), а також вартість матеріалів і їх кількість.

Ми реалізуємо проекти з будівництва будинків і котеджів «під ключ» від розробки проекту, виконання будівельних робіт до благоустрою прилеглої території (огорожі, стоянки для автомобілів, декоративні газони і системою зовнішнього освітлення).

Ми займаємося будівництвом як фешенебельних будинків за індивідуально розробленим проектом, так і недорогих котеджів типового планування.

Кожен етап будівництва котеджів та будинків закривається Актом виконаних робіт і відомостю ресурсів за фактом виконання, посприяємо в придбанні матеріалів із знижками.

На сьогоднішній день будівництво будинків і котеджів і будівництво котеджу «під ключ» найпопулярніший вид будівництва. Але, незважаючи на зростаючу конкуренцію в світі будівельних послуг, наша компанія дотримується поміркованості та доступності в ціновій політиці, що дає можливість довгострокових відносин з клієнтами.

Замовити послугу