Василь Петрович вважає, що випромінювання від базової станції шкодить фікусу на підвіконні. Саша-студент печеться про долю світу і наполягає на тому, що випромінювання шкідливе для людського організму.

Словом, людей не влаштовує кількість випромінюваного устаткування навколо. І вони поспішають заявити про те, що непогано б знести кілька базових станцій. Іноді їм це вдається, і приймається рішення про демонтаж базової станції. І ось тоді на сцену виходимо ми.

Альпіністи проти техніки

Що одна людина зібрала, наша компанія завжди розібрати зуміє! Демонтаж базових станцій по суті являє собою банальне розбирання устаткування і металоконструкцій. І, звичайно, вивіз брухту. Демонтаж базових станцій, як і монтаж, проводиться незамінними в сучасному світі промисловими альпіністами, а там де вони самі не справляються, на допомогу приходить техніка – автокрани.

У першому випадку доцільність в тому, що коли потрібен демонтаж базових станцій на дахах «висоток», то важка техніка безпорадна. Або ж такі роботи вимагають значних фінансових витрат. У простіших випадках – при відносно невеликих висотах і з можливістю під’їзду техніки ці роботи простіше і дешевше виконати із застосуванням автокрана або автовишки.

Частковий і повний знос

Крім того, демонтаж базових станцій можна розділити умовно на два види. Демонтаж з метою перенесення обладнання та конструкцій. І повний знос.

У першому випадку, коли потрібно дбайливе розбирання – тут наші фахівці виконають демонтажні роботи вручну або застосовуючи спеціальну техніку. Крім обладнання базової станції, яке не так вже й складно розібрати і перенести, існує ще й демонтаж супутніх металоконструкцій. Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально. Демонтаж проводиться з особливою пунктуальністю, так як не менш важливий, ніж монтаж.

Демонтаж металоконструкцій базових станцій – це процес що вимагає залучення досвідчених фахівців та технічних засобів. Ми маємо в своєму розпорядженні обладнання що дозволяє виконувати складні роботи з демонтажу металевих конструкцій. При цьому демонтовані частини конструкцій можна використовувати вдруге. Наприклад, виконати збірку на новому місці.

Другий варіант більш швидкий, але менш акуратний – це розлом. При такому положенні справ повторне використання продуктів демонтажу не передбачається. При використанні такого роду послуги демонтаж базових станцій ми виконаємо в стислі терміни.

Наша з вами співпраця почнеться з того, що ми з’ясуємо запити, обговоримо побажання і різні моменти, які допоможуть уникнути неприємностей у подальшій роботі. Наш штат – це кваліфіковані фахівці, з досвідом роботи з демонтажу базових станцій, які вміють вирішувати завдання в комплексі – від ідеї до впровадження і здачі об’єкта з гарантією якості. А також вони вам допоможуть розробити оптимальний і економічно вигідний варіант демонтажу.

Замовити послугу