Поширена думка, що демонтаж металоконструкцій – нескладний будівельний захід. Але це не так. Реалії такі, що розбирання комунікацій, споруд та обладнання з металу ємний складний процес, що вимагає професійного підходу і використання передових технологій.

Демонтаж металоконструкцій буває двох видів:

  • поступовий демонтаж;
  • злам.

Поступовий демонтаж являє собою розбирання стін, підлог, різних перегородок і покриттів, які після закінчення робіт будуть придатними для повторного використання.

Результат зламу годиться тільки для здачі в металобрухт, зате процес відбувається набагато швидше.

Як розпочати? Перш за все, потрібно скласти проектну документацію, в якій буде міститися інформація про кількість робочих, одиниці необхідної техніки та послідовність проведення робіт.

Чому до нас? По-перше, це позбавить від проблем, пов’язаних з цим нелегким і небезпечним завданням. По-друге, наша компанія проведе всі роботи за прийнятною ціною.

Як формується ціна на послуги з демонтажу металоконструкцій? Перш за все, важливу роль грає їх складність. Підходячи до кожного проекту індивідуально, і ретельно проаналізувавши обсяг необхідних робіт вам повідомлять їх вартість. Крім того розцінки на демонтаж металоконструкцій прив’язані і до термінів, за які потрібно виконати роботу.

Чим менше часу на виконання завдання, тим вище буде ціна. Враховуючи, що подібні роботи пов’язані з небезпекою і трудомісткістю, реалізацію проекту краще довірити професіоналам.
І наша компанія проведе роботи з демонтажу металоконструкцій якісно, ефективно і в обумовлений термін.

Замовити послугу