Фарбування фасаду – одна з найбільш затребуваних послуг в ремонті міських офісних і житлових будівель. Фарбування фасаду будівлі виконує одночасно дві функції: захисну і декоративну. Саме фасади будівель, роблять «обличчя» будь-якому населеному пункту і є його «візитною карткою». Тому вимагають регулярного професійного догляду – якісного фарбування фасадів будинків.

Через свою пористу структуру будівлі з бетонними і оштукатуреними стінами більше за інших схильні до негативного впливу зовнішніх факторів. Багато будівель, які розташовані в промислових районах, поблизу жвавих трас вимагають фарбування фасаду буквально щороку.

Фарбування фасадів: етапи проведення робіт

Фарбування фасаду проводиться в кілька етапів:

  • На першому, підготовчому етапі визначається тип поверхні будівлі. Виходячи з цього, підбираються оптимальні лакофарбові склади для того, щоб фарбування фасадів будівель була максимально ефективною в кожному конкретному випадку.
  • Крім того, якісне фарбування фасаду будинку вимагає знежирення поверхні, нанесення зміцнюючого просочення і вирівнювання поверхні. Тільки після ретельної підготовки стіни будівлі фарбують.
  • Якщо мова йде про висотну будівлю, то фарбування фасаду виконується із залученням промислових альпіністів, що використовують спеціальне спорядження для робіт на висоті.

Фарбування фасаду: вибір лакофарбових матеріалів

Сучасна технологія передбачає використання різних фасадних лакофарбових матеріалів: на основі акрилових, силікатних і силіконових фарб.

Перше місце за популярністю займає фарбування із застосуванням акрилових фарб. Фарбування фасадів з їх допомогою забезпечує довговічність покриття і відрізняється екологічністю і гігієнічними властивостями: фарби утворюють паропроникну поверхню. Для фарбування фасадів будинків, які страждають від цвілі, необхідно використовувати протигрибкові засоби. «Особі» з металевими елементами потрібна фарба, що володіє антикорозійними властивостями, а дерев’яним елементам підійде фарба з застосуванням ЛФМ, що захищає від гниття.

Наша компанія надає повний спектр послуг з фарбування фасадів будинків. Ми виконуємо фарбування фасадів будинків, косметичний ремонт фасадів. Ми враховуємо, що фарбування фасаду будинків вимагає використання довговічних, морозостійких будматеріалів – спеціальних фарб, герметиків і т.д. Кваліфікація наших робітників і одночасно професійних альпіністів, а також можливості фірми дозволяють здійснювати фарбування фасадів у великих обсягах.

Малярські роботи з фарбування фасаду будівель включають ще й фарбування димових труб, ангарів і промислових будівель. Фарбування фасаду комерційних будівель, фарбування фасадів держустанов та малярні роботи по фарбуванню фасаду багатоповерхових будинків – це складні роботи на висоті, які виконують наші альпіністи.

Завдяки накопиченому досвіду і набутим знанням, фарбування фасаду будівель і споруд будь-якої складності, а також інші малярські роботи будуть проведені на високому рівні!

Замовити послугу