З часом все занепадає, і навіть метали від цього не застраховані. Іржа, облуплена фарба в процесі експлуатації неминучі. Крім того непривабливий вигляд металоконструкцій не додасть престижу. Тому рано чи пізно виникне питання про оновлення зовнішнього вигляду і захисту металоконструкцій.

Отже, з чого почати? Спочатку потрібно розібратися із залишками колишнього «лоску». Якщо ми говоримо про фарбування металоконструкцій не вперше, то тут важливе повне очищення поверхонь – це потрібно для кращого «зчеплення» фарби з металом.

Якщо труби нові, при фарбуванні металоконструкцій не обійтися без підготовки поверхонь: знежирення, грунтування, нанесення фарби. Крім того, метал обов’язково треба захистити від корозії, особливо здійснюючи фарбування металоконструкцій у місцях стиків-вузлів – найбільш вразливої ​​частини будь металоконструкції.

Далі саме фарбування металоконструкцій здійснюється одним або двома шарами, що буде залежати від типу фарби. Вирішуючи, який спосіб фарбування вибрати (валиком або фарборозпилювачем) варто виходити з розмірів самих поверхонь, які потребують фарбування.
Важливою тонкістю, що допоможе не занапастити час і нерви, як замовників, так і виконавців, є те, що фарбувати холодний метал не можна. Сформований конденсат зведе зусилля до нуля! Зате при чищенні температурний режим не грає ніякої ролі.

Після того, як метал пофарбований, приступаємо до маркування. Маркувальна фарбування металоконструкцій проводиться спеціальними термостійкими барвниками та за спеціальними лекалами. Підсумок – акуратні рівні лінії, що контрастують з основним фоном.
Окремо варто виділити мости. У силу того, що металеві перекриття мостів відчувають на собі всю міць природи – вплив вологи, механічні дії, вібрацію, то вони потребують особливого догляду. Тут особливо важливим аспектом є своєчасний антикорозійний захист опор і перекриттів.

Професіоналів, які виконають весь вищевказаний спектр робіт, ви знайдете в штаті компанії «Вертикаль». Вони точно, акуратно і в строк пофарбують будь-які металоконструкції засобами на основі полімерних структур. Фарбування металоконструкцій за допомогою таких матеріалів буде не тільки якісною, але і з гарантією довгої експлуатації. Ви ще встигнете за нами засумувати.
Бонус! Ось короткий перелік, що розшифровує наші можливості: фарбування металоконструкцій, фарбування ферм, портальних кранів, козлових кранів, труб, щогл, вишок, телевеж, опор електропередач, опор трубопроводів, ємностей, бочок, резервуарів, мостів, естакад.

Є питання? Ласкаво просимо в наш офіс за відповідями!

Замовити послугу