Багато хто помилково вважає, що фасад будівлі несе виключно декоративне навантаження і відносяться до фасадних робіт не надто серйозно. Але зовнішня стіна споруди захищає будівлю від негоди і грає роль утеплювача. Тому тільки фарбуванням при ремонті фасаду не обійтися. Роботи з ремонту фасадів включають в себе обробку, утеплення, штукатурку, фарбування, миття фасадів.

Зовнішній ремонт фасадів одночасно відповідає за кілька важливих функцій: вогнезахисну, водовідштовхуючу, рентгенозахисну, теплоізоляційну. Крім того, при ремонті фасаду важливо дотримати архітектурний стиль, адже доглянутий вигляд фасаду – це не просто візитна картка власника будинку, а й окраса міста.

Штукатурка при ремонті фасаду

Штукатурка фасаду дозволяє надати будівлі належний вигляд. Вона забезпечує міцність і морозостійкість, а герметизація швів і фарбування фасаду захистять будинок від вогкості і несприятливих погодних явищ. Додатковий естетичний ефект додасть використання декоративної фасадної штукатурки, до складу якої входять зернисті наповнювачі.

Штукатурний ремонт фасаду – це оновлення штукатурного шару і облупленою штукатурки. Коли потрібно утеплення, допоможе клейовий утеплювач, поверх якого ляже штукатурка фасаду. Особливо затребувана штукатурка фасаду при появі на «обличчі» будівлі дефектів: тріщин, відшарувань, плям.

Утеплення фасадів

Утепливши будинок, можна зберегти кошти на його подальше опалення. Часто у зв’язку з утепленням фасадів виникає питання: чим краще утеплювати стіни – пінопластом або мінватою? Кожен матеріал має як позитивні, так і негативні якості. Плюси утеплення фасаду пінопластом – теплоізоляція, водонепроникність, довговічність. Утеплення стін мінеральною ватою також популярна послуга. При утепленні фасаду цим матеріалом перевагою є те, що мінвата – природний матеріал з хорошою звуко і теплоізоляцією, вогнетривкий і довговічний.

Оздоблення при ремонті фасадів

Профнастил широко застосовується в обробці фасадів через простої і зручної геометрії і невисокої вартості такого матеріалу. Також обробку фасаду профнастилом ви можете поєднати з утепленням фасаду.

Оздоблення фасаду передбачає і сайдинг. Сайдинг – це якісна пластмасова або металева вагонка. До його переваг відносяться: зручність монтажу, фарбування, відсутність необхідності в постійному оновленні фасадів, догляді та ремонті систем покриття.

Мийка фасадів та вікон

Часто до нас звертаються замовники з проханням просто відмити фасад від бруду, кіптяви, пилу. Мийка фасадів виконується миючими засобами з добавками, що мають гідрофобну структуру, тобто відштовхують вологу, що додатково захищає фасад.

Вентильовані фасади

Навісні вентильовані фасади все частіше зустрічаються на вулицях. Матеріал вентильованого фасаду має багато позитивних якостей: вентильований фасад має довгий термін експлуатації; утеплений фасад виконує функцію утеплювача; вентильований фасад має більш сучасний вигляд; вентильований підвісний фасад зроблений з легкого, негорючого матеріалу. Існує кілька видів навісного вентильованого фасаду. У Вентфасад використовуються композитні панелі, алюмінієві панелі, сталеві фарбовані панелі і керамограніт.

Фарбування в ремонті фасадів

Поява фасадних матеріалів з металу, пластику, скла, і ін. не змогло витіснити таких перевірених способів обробки, як фарбування фасадів і їх штукатурка. Вони застосовуються і для нового будівництва, як один із самих економічних способів обробки фасаду.
Фарбування і штукатурка фасаду в будівництві – це не тільки економічні вимоги, а й великі можливості по «грі» з кольором і фактурою, які надають подібні покриття.

Всі види робіт, пов’язані з ремонтом фасадів, ви можете замовити в нашій компанії. І будьте впевнені: ми пильно стежимо за інноваціями на будівельному ринку, тому запропонуємо найсучасніші матеріали для оздоблення та виконаємо роботу по найефективнішим технологіям.

Замовити послугу