З настанням холодів у квартирах панельних будинків відволожуються кути, з’являється цвіль на шпалерах. Вдома стає сиро, і з’являються протяги. Часто причиною тому служить порушена герметизація міжпанельних швів.

Герметизація швів в панельних будинках. Захист від холоду та вологи

Як правило, основна причина появи цвілі в квартирі – це саме герметизуючий шар, що став непридатним. І крім погодних умов у руйнуванні герметизації швів в панельних будинках часто винна ще й неякісно виконана робота. До того ж, при порушенні герметичності міжпанельних швів може зруйнуватися і сама стінова панель. Виходом стане ремонт швів і закладення міжпанельних швів.

Способи закладення панельних швів

Найбільш вдалий і економний метод закладення панельних швів – це промисловий альпінізм. У цьому випадку не потрібна дорога техніка – альпіністам цілком достатньо спорядження та чистого ентузіазму. Крім того, вони відмінно розбираються у матеріалах для герметизації міжпанельних швів, які прослужать якщо не століття, то дуже довго.

У підсумку, коли ремонт і герметизація швів виконані нашими фахівцями, використані сучасні матеріали і технології, то у вашій квартирі зникнуть цвіль і грибок, вазони на підвіконнях «підбадьоряться» і кіт перестане ховатися від холоду під подушку.

Тришарова гідроізоляція міжпанельних швів. Найсучасніший спосіб

Технологія герметизації міжпанельних швів цим способом виглядає наступним чином. Спочатку промислові альпіністи проводять підготовку поверхонь зовнішніх стінових панелей. А саме, очищають шви від відшарованого матеріалу і забруднень, видаляють старий герметик і розчин, обробляють поверхню протигрибковим засобом. На другому етапі заповнюють шви поліуретановою піною, яка, затвердівши, розшириться і заповнить порожнечі шва.

Далі, поки піна ще не застигла, в неї укладають утеплювач. І наостанок зашпаровують поверхню панельного шва шовною гідроізоляційною мастикою. Така технологія отримала ще одну назву – «теплий шов». Основна її відмінність від класичної герметизації в тому, що у випадку з «теплим швом» застосовують поліуретанову піну, в яку поміщають утеплювач. А в класичному варіанті закладення міжпанельного шва виконується тільки герметиком і утеплювачем.

«Теплий шов» фахівці «Вертикалі» застосовують тому, що він зарекомендував себе як чудовий метод теплоізоляції та захисту від вологи. А це запорука комфортного і безпечного проживання в наших квартирах.

Замовити послугу