Імідж будь-якої компанії складається з декількох складових, і однією з найважливіших є чистота в офісі. Кімнати і кабінети неодмінно повинні бути акуратні і чисті, щоб з першого погляду розташувати до себе клієнтів. Мийка фасадів, скляних фасадів, мийка на висоті вікон не менш важлива для ділового іміджу. І таку основу для гарної репутації забезпечує клінінг.

Звичайно, можна організувати суботник, але практика показує, що частина штату неодмінно «прихворіє», а частина поїде копати картоплю. Залиште співробітникам довгоочікуваний вихідний і заощаджуйте свої нервові клітини – наша компанія із задоволенням здійснить миття вікон на висоті, мийку фасадів будівель (у тому числі виконаних зі скла). Не кажучи про рутинне прибирання в офісі.

Але якщо прибрати в офісі може штатна прибиральниця, то миття вікон на висоті і миття фасадів – справа небезпечна, оскільки пов’язано з роботою на висоті. Зайве говорити, що такого роду роботи під силу тільки професіоналам із спеціальним обладнанням. Та й працюємо ми так само, як усі – в робочий час, тому наприкінці робочого дня прозорість ваших вікон цілком може сильно відрізнятися від тієї, що була вранці.

До речі, практика показала, що вікна і фасади піддаються впливу вельми агресивних вихлопних газів – бічу сучасного мегаполісу. Накопичуючись, отруйні речовини буквально в’їдаються в поверхні, і блискучі фасади у підсумку стають не такими чепурними. Тому миття вікон, миття фасадів (особливо скляних фасадів) – обов’язковий ритуал, що проводиться двічі на рік.

Шкода зовнішнього вигляду вашого престижного офісу? Нічого страшного. Скористайтеся нашим досвідом у наданні подібних послуг – миття фасадів, мийка скляних фасадів, миття вікон на висоті і працюйте з задоволенням!

Замовити послугу