Продовження циклу статей присвячених технологіям нашої роботи. Сьогодні розповідаємо про правильний підхід до технологій антикорозійного захисту.

Найпопулярніший спосіб антикорозійної захисту металу на сьогоднішній день – це фарбування. Вона надає естетичний вигляд виробам, і значно продовжує термін служби металоконструкцій.

Фарбування здатне захистити від шкідливої ​​дії UF-випромінювання, перепадів температур, хімічних впливів, забезпечуючи необхідну перешкоду. Рівномірне нанесення фарбувального шару, його міцність і відсутність повітряних кишень під фарбою – основні умови вдалого захисту від корозії.

Для кращого зчеплення фарби з металом необхідно провести повне очищення поверхні, що фарбується. Особливо, якщо фарбування виробляється на вже раніше пофарбованих поверхнях, уражених іржею. І навіть при первинному фарбуванні металоконструкцій потрібна підготовка поверхні, знежирення, грунтовка, а потім вже нанесення фарбувальних емалей.

Очищення металу зазвичай проводиться за допомогою абразивного обладнання – автоматизованих засобів із спеціальними насадками. А також невеликі області можуть зачищатися вручну, за допомогою дергачів та шкірки.

Цей етап робіт особливо важливий. Зачистка поверхні металоконструкцій повинна проводитися з особливою ретельністю. Особливо від так званих «жуків», здуття під шаром старої фарби, в які неминуче потрапляє волога і утворюється іржа. Без розкривання таких «жучків» подальше фарбування як захист від корозії малоефективна. Зупинити корозію в таких місцях після зачистки допоможе обробка перетворювачем іржі.

Перед нанесенням наступного шару антикорозійного захисту, грунту, поверхня обов’язково знежирюється розчинниками Р-4 або 646.

За технологією фарбування металу грунтувальні роботи займають найбільш важливе місце. Адже саме від якості виконання грунтування залежить ступінь адгезії фарби з поверхнею металу. До того ж, підготовка металу до фарбування займає більше часу, ніж саме фарбування, так як грунтовку необхідно ретельно просушити перед фарбуванням.

Для обробки мостів, наприклад, найдоцільніше використовувати грунтовку для мостів і держ. об’єктів ХС010, з подальшим фарбуванням емаллю марки ХВ785. А для інших видів металоконструкцій більше підійде грунтовка ГФ0119 з перетворювачем іржі, і емаль марки ПФ.

Фарбування може проводитися в два або один шар, це залежить як від якості самої фарби, так і від фінансових можливостей замовника. Наноситься фарба за допомогою фарбопульта, або ж валиком, пензлем. Метод фарбування вибирається виходячи з обсягу роботи, особливостей вентиляції, сили вітру.

Заказуйте антикорозійну  обробку в представництвах нашої компанії.
Ми виконаємо ваше замовлення максимально швидко, якісно, за розумною ціною.

З повагою, компанія «Вертикаль»

Замовити послугу