Фасад є зовнішньою стороною будь-якої будови, тому він повинен відповідати ряду вимог, серед яких міцність, довговічність, тепло- і звукоізоляція сейсмостійкість, стійкість до атмосферних явищ. А фасад будівлі комерційної організації – ще і візитна картка, що створює перше враження.

Важливою деталлю у визначенні іміджу компанії є її місце розташування. Чи далеко від центру, як виглядає будівля, його дизайн і, звичайно ж, стан. На все це неодмінно звернуть увагу клієнти, приїхавши укласти договір або просто познайомитися. Тому, щоб створити сприятливе враження, потрібно стежити не тільки за внутрішньою чистотою офісного приміщення, а й за тим, як виглядає будинок зовні. Мийка фасадів – той самий ключ до вирішення цього завдання.

! До речі, регулярне миття фасадів будівель сприяє не тільки збереженню гарного зовнішнього вигляду, але й запобігає різні руйнування на ранній стадії. Справа в тому, що під час чищення і мийки фасаду проводиться ревізія зовнішнього вигляду будівлі, і всі руйнування стають очевидні.

Чищення і миття фасадів може виконуватися кількома способами:

  • миття фасадів з використанням спецтехніки (люльки, крана або передбачені конструкцією будівлі підйомні механізми);
  • миття фасадів за допомогою промислового альпінізму.

Мийка фасадів. Технічні подробиці

Мийка фасадів будівлі необхідна два рази на рік. Особливо навесні, після того, як сніг розтане і встановиться більш сприятлива погода. Важливо враховувати близькість будівлі до автомагістралей, промислових підприємств та інших джерел забруднень. Якщо поруч з будівлею проходить шосе, це обов’язково позначиться несприятливим чином на стані фасаду. Наслідком з’явиться те, що миття фасадів знадобиться частіше, ніж два рази на рік.

Один з факторів, що псує «зовнішність» будівлі і значно знижує довговічність його обробки – це вуличний бруд. Але від «правди життя» нікуди не дітися, тому доводиться боротися. Мийка фасадів допоможе швидко позбутися від забруднень і продовжить термін служби оздоблювальних матеріалів. Після того, як миття фасадів завершиться, стіни оброблять спеціальними засобами з водо-і брудовідштовхуючим складом. Вони допоможуть зберегти чистоту фасаду на довгий термін.

При митті фасадів використовуються якісні миючі та чистячі засоби, які не зашкодять оздобленню. Крім того, ми виконаємо полірування каменю, якщо він входить до прикрас Ваших фасадів. Після закінчення миття фасаду будівлі наші фахівці можуть нанести на стіни спеціальний захисний склад, який буде запобігати забрудненню.

При ремонті в теплу пору року більша частина будівельного пилу може осідати на зовнішній частині стін будівлі, і її необхідно видалити в найкоротші терміни, в той же час, коли проводитиметься професійне прибирання приміщень. Після цього раціонально буде провести мийку фасадів та вікон.

Також, при митті фасаду, вибір миючого засобу необхідно узгодити з хімічним складом каменя.

Мийка вікон

Виконуючи роботи з миття фасадів будівель, можна провести і інші роботи: наприклад, провести миття вікон.
Мийка вікон виконується головним чином за допомогою технологій промислового альпінізму. Ми виконуємо такі роботи, як в офісних центрах, так і в приватних будинках, а також в окремих квартирах.

Використання технологій промислового альпінізму при митті вікон виключає необхідність застосування та залучення будівельних підмостків, будівельних лісів, люльок та автовишок, що, знижує вартість послуг.

Висотне миття вікон офісів, промислових і житлових будівель вимагає високої кваліфікації альпіністів. Мийка вікон ускладнюється розмірами і формою поверхонь.

Для миття фасадів та вікон ми набираємо тільки кращих фахівців, тому нам під силу виконати роботи будь-якої складності. Ми надаємо повний спектр послуг з очищення стін і вікон будинків незалежно від типу забруднення і висоти споруди. Всі роботи з миття фасадів виконують кваліфіковані промислові альпіністи, які мають досвід роботи на великій висоті.

Замовити послугу