Якщо ви фахівець з встановлення та налаштування супутникових антен, то компанія «Вертикаль» може бути вам корисна якщо монтаж антени потрібно виконати у важкодоступному для вас місці (наприклад, на стіні, куди можна спуститися з даху і працювати тільки за допомогою страхувальних пристосувань). Або в тому випадку, коли для виконання частини робіт вам потрібні фахівці, які працюють за безготівковий розрахунок, повністю ліцензовані, мають хорошу репутацію і всі необхідні дозволи для проведення верхолазних та будівельно-ремонтних робіт.

Якщо монтаж антен це явище, з яким ви зіткнулися вперше, то спочатку вам знадобиться визначити, де у вас саме підходяще місце для монтажу антени. Від цього залежатиме яка антена вам потрібна, яке додаткове обладнання або програмне забезпечення вам знадобиться, яких фахівців для налаштування і монтажу антени вам потрібно буде запрошувати обов’язково, а що ви можете зробити самі. Без приладів і спеціальних розрахунків визначити приблизне місце майбутнього монтажу антени можна за допомогою двох простих загальних принципів.

  • Супутникова антена повинна бути орієнтована на південь. Так відбувається тому, що вибирати місце для супутникової антени потрібно обов’язково з урахуванням розташування супутників на орбіті. а це осьовий проміжок між південним заходом і південним сходом.
  • Між антеною і супутником не повинно бути ніяких перешкод. Монтаж супутникової антени повинен проводитися так, щоб вона «бачила» супутник, на який ви потім будете її настроювати.

Перешкодами можуть бути більш високі будівлі, дерева і т.д. Зверніть увагу на молоді дерева або високі кущі, які додають у зрості і з часом можуть затуляти антену. Мокрі дерева після дощу є хорошими заземленими провідниками і це погіршує прийом сигналу. Рясний урожай на гілках плодових дерев теж створює перешкоди.

Для монтажу антени повинна бути обрана найвища і сама відкрита до півдня частина будинку або присадибної території. Якщо ваша квартира знаходиться на верхніх поверхах, вікна виходять в потрібну сторону і норми архітектури це дозволяють, ви можете розраховувати на монтаж супутникової антени на стіні недалеко від ваших вікон. Якщо цей варіант не підходить, то треба шукати можливість встановити вашу антену на даху, на торці або на іншій стіні будівлі. У цьому випадку варто приділити більше уваги професійному прокладанню кабелю – його обов’язково потрібно буде закріпити спеціальними скобами по зовнішній поверхні будинку через кожні кілька метрів.

Якщо ви вже не «першопроходець» супутникового ТБ у своєму котеджному кварталі або багатоповерховому будинку, зверніть увагу якими телевізійними антенами користуються ваші сусіди. Придивіться до «тарілок», поспілкуйтеся з їхніми господарями, проконсультуйтеся з фахівцями, дізнайтеся які новинки з’явилися останнім часом і сміливо приймайте найбільш вигідне для вас рішення.

Якщо ви збираєтеся звертатися за послугами в «Вертикаль», нехай вас не турбує важкодоступність місця монтажу антени. Проконсультуйтеся з майстром з налаштування та виберіть з ним те місце, де антена буде «ловити» найкраще. Правильний вибір місця і акуратний монтаж антени помітно полегшать її подальше налаштування.

Не виключений варіант, що ви захочете перевірити свої сили в самостійному монтажі антени. Наприклад, якщо вам потрібно перевстановити супутникову антену, яку ви самі раніше вже встановлювали. Але не забувайте, що всі роботи на висоті більше 2 метрів і роботи, пов’язані з електрикою – небезпечні для життя і їх однозначно краще «віддавати» професіоналам, у яких є необхідні страхувальні пристосування.

Кожен випадок монтажу антен у важкодоступних місцях вимагає індивідуального розрахунку, тому дізнатися ціну потрібних вам робіт, ви можете, зателефонувавши до представництва нашої компанії у вашому місті.

Замовити послугу