На дворі, як відомо, двадцять перше століття, століття технологій, швидкостей, комунікацій. Сьогодні ніхто не може собі уявити життя без таких звичайних речей, як стільниковий телефон, рації, засоби оперативного зв’язку у аварійних служб. В основі стоїть, звичайно ж, стільниковий зв’язок. Це не тільки трубка в руці – це ціла телекомунікаційна система. А крім цього ще безліч систем зв’язку, робота яких забезпечується в результаті будівництва базових станцій, монтажу щогл, монтажу АФП.

Монтаж АФУ. Монтаж стаціонарних базових станцій. Монтаж антенних щогл

Технічно принцип роботи ретрансляційного обладнання цікавий хіба тільки радіоаматорам і вузьким фахівцям. Ми не займаємося лікбезом, а спрощуємо ваше життя. Наша компанія виконає будь-які монтажні роботи, незважаючи на їх складність. Монтаж базових станцій стільникового зв’язку, будівництво базових станцій, монтаж щогл, монтаж АФП – все це ми з легкістю перекладемо на наші могутні плечі. А вам залишиться тільки спостерігати за злагодженою роботою досвідчених професіоналів, які швидко і кваліфіковано побудують, підберуть, налаштують, встановлять необхідне обладнання. А ще ми про вас не забудемо і потім, здійснюючи ремонтно-відновлювальні та профілактичні роботи.

Не буде зайвим знати, що ми співпрацюємо з найбільшими компаніями виробниками та постачальниками обладнання, так що якість не тільки роботи, але і комплектуючих буде на висоті.

Ось нудний, але потрібний при складанні кошторису, перелік робіт, на яких спеціалізується наша компанія:

  • Виготовлення та монтаж блок-контейнерів (апаратних) для розміщення обладнання БС (базових станцій).
  • Монтаж АФП (антенно-фідерних пристроїв), РРЛ (радіорелейних ліній). Монтаж і підключення БС (базових станцій).
  • Монтаж антенних опор, виготовленням металоконструкцій для монтажу АФП (антенно-фідерних пристроїв).
  • Виготовлення та монтаж огороджувальних конструкцій (парканів).
  • Монтажні роботи по зовнішньому і внутрішньому електропостачанню.
  • Встановлення та підключення трансформаторних підстанцій, пуско-налагоджувальні роботи, влаштування контуру блискавкозахисту та заземлення, внутрішнього електроосвітлення, електропостачання.
  • Монтаж зовнішніх і внутрішніх ліній зв’язку, відеоспостереження та охоронно-пожежної сигналізації.

Ми гарантуємо якість не тільки в укладеному договорі, а й на ділі!

Замовити послугу