Основа будь-якої будівлі – фундамент. Основа ж для зведення стін і перегородок – металоконструкції. Вони не стільки деталі архітектури, скільки основа інтер’єру, загальна ідея, за якою буде вибудовуватися внутрішня обстановка. Тому роботи з монтажу повинні бути виконані точно і грамотно.

Монтаж металоконструкцій – це процес складання будівельних конструкцій із сталі, що представляє головний каркас будівлі або споруди.

До найпоширеніших видів монтажу металоконструкцій відносяться: монтаж зовнішньої реклами, водостічних труб, кондиціонерів, підсвічування конструкцій. Виконання подібних завдань в більшості своїй пов’язане з роботами на висоті.
Що ми можемо запропонувати:

  • Технологічний аналіз передбачуваного місця для зведення конструкції.
  • Складання кошторису на виробництво металоконструкцій.
  • Укладення договору після затвердження кошторису.
  • Проектування металоконструкцій.
  • Доставка, монтаж металоконструкцій.

Розцінки на монтаж металоконструкцій. Як формуються розцінки на монтаж металоконструкцій?

Спрогнозувати розцінки на монтаж металоконструкції самостійно практично неможливо. Це завдання компанії, що працюють у сфері монтажу та демонтажу металоконструкцій, вирішують кожен по-своєму.

При формуванні розцінок на монтаж металоконструкцій враховується кілька моментів: обсяг і час виконання робіт, складність виконання монтажу металоконструкцій і виду монтажно-будівельних робіт. Більш конкретні розцінки на монтаж металоконструкцій можна буде отримати після оцінки об’єкта нашим фахівцем.

Грамотно організувавши підготовку і проведення робіт, правильно склавши розцінки на монтаж металоконструкції, ми заощадимо ваш час і гроші, і постараємося зробити нашу співпрацю приємним, щоб викликати у вас бажання звернутися до нас ще не один раз.

Замовити послугу