Монтаж вентиляції

Головна > Для бізнесу > Монтаж вентиляції

Кожне житлове приміщення повинно бути обладнане вентиляцією. Адже кожна людина протягом дня користується кухонною плитою, пере або миється, багато хто курить. Всі ці дії забруднюють повітря в квартирі і надмірно насичують його вологою. Якщо системи вентиляції працюють справно, то ми всього цього не помічаємо. Коли їх працездатність порушена, це виливається у велику проблему – починають пітніти скло на вікнах, конденсат стікає на підвіконня і стіну, сиріють кути, на стінах і стелі з’являється цвіль.

Як цього уникнути? Відповімо – ми проводимо роботи з установки кліматичної апаратури будь-якої складності і в будь-які приміщення:

  1. вентиляцію квартир, котеджів, розрахунок для будинків, проектування та монтаж вентиляції;
  2. монтаж систем вентиляції в офіси, офісні будівлі, кімнати, кухні, гаражі та гаражні комплекси;
  3. вентилювання кухонь, ресторанів і кафе, монтаж витяжок;
  4. обладнання цехів, складів, промислових приміщень, заводів, монтаж вентиляційних труб;
  5. монтаж систем вентиляції в приміщеннях складної конфігурації, встановлення та налаштування автоматики, клапанів.

Монтаж вентиляції

Ми пропонуємо послуги з проектування, постачання, монтажу та сервісного обслуговування систем вентиляції та систем кондиціонування, а також наша компанія здійснює повну діагностику будь-якого обладнання цього типу (ми виявляємо можливі неполадки і усуваємо їх).

Монтаж вентиляційних труб

Монтаж вентиляційних каналів і димових труб включає ведення проектувальних робіт, установку системи, гарантійне обслуговування і повний сервіс. Монтаж та встановлення вентиляційних труб здійснюється в кілька етапів: пробивання отворів у стінах під короби, прокладання повітропроводів і різних клапанів, установка самого вентиляційного обладнання та автоматики, пуск і налагодження всієї системи. Монтаж вентиляційних труб і прямокутних каналів, наприклад, для системи LG може здійснюватися в будь-якому положенні в системах, де є великий аеродинамічний опір. Такі системи надійні в роботі і не вибагливі в обслуговуванні.

Монтаж витяжок

Наша компанія здійснює монтаж і підключення кухонних витяжок. Можливі різні технічні та дизайнерські варіанти монтажу вбудованих витяжок в підвісні кухонні меблі. Ці варіанти залежать від фабрики що виготовляє кухонні меблі, побажань клієнта і конструктивної особливості даної моделі витяжки.

Партнерство
Ми завжди готові до співпраці! У нашій компанії конкурентоспроможні ціни на всю техніку, дипломовані висококваліфіковані фахівці і відмінний сервіс! У нас ви завжди можете знайти і купити вентиляційне обладнання будь-якого типу і потужності!

Замовити послугу