Що першим звертає на себе увагу в будь-якому великому місті? Зовнішня реклама. У вигляді бігбордів, неонових вивісок, що світяться, банерів, брандмауерів – всі вони невід’ємні супутники нашого життя.

Монтаж зовнішньої реклами

Саме зовнішній рекламі зобов’язані своєю популярністю різні компанії, магазини, супермаркети, ресторанно-готельні комплекси, дорогі автосалони. Погодьтеся, злегка похилена реклама не викликає поваги до компанії. Відповідно, якісний монтаж зовнішньої реклами – головний іміджмейкер. Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами, монтаж рекламних банерів, брандмауерів, виготовлення металевих рам, монтаж освітлення – ті напрямки, за які «Вертикаль» несе відповідальність і виконує на вищому рівні.

Монтаж зовнішньої реклами пов’язаний з ризиком: збоями світлодіодного обладнання і небезпекою зриву вниз. Врахувати необхідно кожну дрібницю, адже навіть невелика помилка, допущена в процесі монтажу зовнішньої реклами, може обернутися катастрофою. Тому наша команда включає досвідчених верхолазів, що відмінно орієнтуються «в предметі» зовнішня реклама. Довіртеся професіоналам, і якісний монтаж зовнішньої реклами вам гарантований.

Монтаж рекламних банерів

Серед різних видів реклами більшу частину ринку займає зовнішня реклама, яка є невід’ємною прикрасою будь-якого мегаполісу, тобто рекламні банери. Якісно виконаний монтаж рекламних банерів – «левова» частка успіху власне рекламної кампанії.

Швидкий, а головне якісний і недорогий монтаж рекламного банера виконують, в основному, фахівці компанії промислового альпінізму. Ми працюємо з усіма видами зовнішньої реклами – виконуємо монтаж рекламних банерів, об’ємних літер, вивісок, підсвічування, неону, дюралайт, світлових коробів, а також проводимо монтаж рекламних банерів всередині приміщення.

Брандмауери

Брандмауери являють собою великі банери, закріплені на спеціальних конструкціях, які розташовуються на фасадах будівель. Площа брандмауера досить велика, залежить тільки від розміру бюджету та обмежена площею фасаду. Це найдієвіший і широко поширений вид зовнішньої реклами. Видовищність, великий розмір, запам’ятовуваність – головні переваги такого виду реклами.

Монтаж освітлення

Монтаж зовнішньої реклами супроводжується монтажем спеціального освітлення. Це світлові короби – об’ємні конструкції різних розмірів і форм з внутрішнім підсвічуванням; дахові установки – монтаж такого освітлення вимагає точного інженерного розрахунку і надійного кріплення.

Мегаполіс без освітлення неможливий. Важко уявити, що свято буде тьмяним без гірлянд, світлового оформлення дерев та будівель. Тому переоцінити грамотно виконаний монтаж зовнішньої реклами та монтаж освітлення неможливо. А наші майстри здатні виконати монтаж освітлення ще й у найбільш недоступних на перший погляд місцях.

Виготовлення металевої рами під рекламні банери

Ми виконуємо розробку та виготовлення металевих рам, використовуючи сучасні технології і високоякісні матеріали. Тому виготовлення металевих рам відповідає стандартам якості, але при цьому доступно за ціною.

Ось що ми можемо запропонувати:

  • Монтаж будь-яких конструкцій для зовнішньої реклами – банерів, вивісок, брандмауерів, світлових коробів, вивісок, неонових і об’ємних літер, дахових установок тощо.
  • Установка прожекторів на кронштейнах і підключення.
  • Монтаж стробоскопів, світлових і неонових шнурів, гірлянд.
  • Монтаж різних антенно-щоглових споруд на самих різних опорах і вже існуючих висотних об’єктах.
  • Прокладку й кріплення кабелю і обладнання на висоті, на глухих стінах будівель, на розтяжках, тросах, по стінах на висотних металевих, цегляних і бетонних конструкціях і поверхнях.
  • Монтаж щогл, козирків та інших конструкцій для кріплення і захисту частин обладнання, кабелю та ін.
  • Ремонт реклами: заміна перегорілих ламп в прожекторах, у рекламних конструкціях, заміна непридатної проводки, зміцнення конструкції.
  • Напис на стіні за трафаретом.
  • Монтаж рекламних прапорів на високих конструкціях, дахах будівель, стовпах і трубах.
  • Мийка реклами.

Завдання реклами – привернути увагу покупця. І для того, щоб рекламні конструкції не залишали байдужими, вони повинні вразити виконанням. А виконання, прекрасний сервіс і гідне обслуговування можливо тільки у випадку, якщо команда складається з професіоналів. Зовсім як у компанії «Вертикаль».

Замовити послугу