Зима, якою б гарною не була в устах поетів, неминуче несе з собою таку прозу життя як сніг і крига на дахах. Зимова погода в мегаполісах виступає в іншій якості, ніж просто специфіка сезону. Сніг на дахах, крига, бурульки перетворюються в далекі від романтики явища.

Навіщо прибирати сніг з дахів?

Ось, наприклад, прибирання снігу з дахів. Небагатьом цікаво, навіщо насправді це потрібно, припускаючи чисто естетичні моменти. Адже відповідь на поверхні. Велика кількість снігу, що накопичується на дахах будівель, – це важка ноша, яка створює суттєве навантаження на конструкції. Особливо це актуально в період відлиг, коли сніг особливо важкий. Крім того температура даху і снігу розрізняється, в результаті створюється зона підвищеної вологості, що може призвести до пошкодження покриття. Висновок простий – очищення дахів від снігу потрібна і затребувана робота, якою не варто нехтувати. Мало того, дахами справа не обмежується, додаються різні виступаючі конструкції – навіси, балкони, їх запас міцності менше ніж у дахів будинків, тому ризик обвалу у них вище.

Видалення криги і бурульок

У періоди різких температурних коливань на дахах та технічних виступаючих конструкціях з’являється крига. Її вплив схоже з дією снігу, але в посиленій формі. Лід важче снігу, має властивість збиратися на поверхнях і до плюсових температур вам від нього не позбутися. Результатом цього з’явиться проморожений дах, який може піддатися корозії з настанням погожих днів, а це, у свою чергу, загрожує утворенням тріщин і зазорів в покрівлі. Але технології не стоять на місці, і існує рішення що виключає утворення криги.

Якщо до цих пір порушувалися так би мовити «стратегічні завдання», то зараз мова піде про саму, як там не є серйозну проблему. Бурульки. Шматки льоду, які зриваються з дахів, досить небезпечне явище. Вони ризикують потрапити не тільки на припарковані вздовж будинків машини, утворюють «зону ризику» для перехожих, але і виступаючі балкони теж можуть постраждати, а володарі понесуть прямий збиток. Опалювальні будівлі дають можливість снігу танути навіть при сильному морозі, і тала вода утворює кригу і бурульки на краях водостоків.

Тому видалення бурульок з дахів офісних будівель, супутниками яких є паркування, і в районах з щільною забудовою – актуальне явище. Усунення всіх цих неприємних явищ – необхідність, покликана забезпечити збереження покрівлі, припаркованих машин, а головне – людей.

Природно, прибирання снігу з дахів будинків, очищення дахів від криги, очищення покрівлі від бурульок вимагає спеціальної підготовки і спорядження. Саме цим і займаються наші промислові альпіністи. Нами накопичений величезний практичний багаж в зимовому очищенні дахів.
Ціни не відлякають, а приємно здивують. Вартість робіт залежить від декількох факторів: складність розташування, архітектура будівлі, на якій будуть мерзнути альпіністи, а також матеріал покрівлі та кількість того самого снігу і льоду.

Кому необхідна чистка дахів?

Своєчасне очищення покрівлі від снігу, а потім і регулярне очищення снігу з даху необхідне кожній будівлі.
Як тільки настануть погожі дні, і крига почне танути, а потім стікати по покрівлі, стиків, відшукуючи найдрібніші тріщини. Почне протікати в денний час, а вночі замерзати, розширить стики, а потім деформує і розгерметизує покрівлю. А це призведе до дорогого ремонту.

Навіщо зайві витрати? Ви можете укласти договір з нами. Ми забезпечимо своєчасне очищення покрівлі від снігу, бурульок та криги, щоб вам не довелося турбуватися про безпеку людей, а також продовжимо термін служби покрівельних матеріалів.

Ми надаємо гарантії якості та безпеку проведення робіт.

Наші співробітники здійснять прибирання покрівель по мірі необхідності з найвищою якістю. У нашому розпорядженні є потрібний інвентар. Якщо ви хочете отримати детальну інформацію про проведення робіт, вам варто тільки звернутися, і вам її нададуть. Якщо ви вирішите співпрацювати з нами, наш фахівець проведе обстеження ділянки роботи, накидає кошторис витрат, і в разі потреби розповість про майбутній захід. Для нас важливо щоб ви були впевнені: там, де наші професіонали не має значення ні тип даху, ні складність розміщення. Все буде виконано в строк.

Замовити послугу