Ось неповний перелік вантажів, з якими ми працювали:
стільниці, двері, склопакети, сейфи, побутова техніка, ванни, джакузі, дивани, крісла, ліжка, супутникові антени, авторські і антикварні меблі, рояль та ін. великогабаритні музичні інструменти, басейни, люстри, картини, торговельне обладнання, банкомати, ємності й цистерни, ігрові автомати, верстати та верстаки, промислове обладнання, конвеєри і технологічні лінії, спуск металобрухту і залишків після демонтажу.

Ми можемо підняти вантаж будь-якої маси на будь-яку висоту. При цьому підлоги не будуть подряпані, а двері залишаться на своїх місцях.

Ми надаємо всі необхідні дозволи і приймаємо безготівкову оплату.

Все наше обладнання сертифіковане і протестовано для підйому вантажів масою до кількох тонн. Ми працюємо без аварійних випадків.

Методи промальпа дозволяють так розраховувати розподіл ваги при підйомі вантажу на висоту, щоб повністю захистити вантаж і навколишнє оточення від подряпин і ударів, а так само переміщати вантаж по складній траєкторії. Це особливо важливо якщо ви маєте справу з цінною технікою, меблями, точним промисловим обладнанням.

Коли і де може бути потрібна наша допомога в побуті, сфері послуг і на виробництві?

  • великогабаритний вантаж не проходить у двері / ліфт / коридор, не вміщується на сходовому майданчику
  • вантаж дуже важкий – вантажники просто не можуть підняти його або ризикують упустити
  • вантаж дуже дорогий, потрібно виключити ризик ударів, подряпин, вм’ятин і т.д.
  • високий поверх, тобто підйом вантажу на висоту вантажниками – ХХ грн. за кожний поверх – виходить недоцільно дорого
  • автовишку підігнати не можна оскільки під вікнами є дерева / прибудови / парканчики / цінні рослини
  • підйом вантажу на висоту можливий тільки «по кривій» т.к. на зовнішній поверхні будівлі закріплені антени, зовнішні блоки кондиціонерів, зовнішня реклама, козирки тощо
  • в промислових приміщеннях в більшості випадків завантаження і вивантаження обладнання можливе тільки через вікна
  • підйом через вікна устаткування для клубів, ресторанів, банків будь-якої ваги вище першого поверху
  • потрібно заощадити – а промальп це дешевше ніж замовити автовишку або підйомний кран
  • важливо підняти вантаж в день доставки – тобто важлива швидкість виконання замовлення – промальп це дозволяє

У деяких випадках основне питання підйому вантажу на висоту полягає в тому, щоб вантаж по своїх габаритах пройшов в отвір, куди його потрібно буде подати. (Іноді може знадобитися демонтаж склопакета.) У такому випадку зверніть увагу на послідовність ремонтних робіт – можливо доставку великогабаритних елементів дизайну або меблів і підйом вантажу на висоту буде доцільно провести до установки віконних рам, а потім зберігати щільно упакованими під час проведення внутрішніх робіт.

Кожне замовлення – унікальне, тому вартість підйому вантажу на висоту залежить від безлічі факторів.

Ми пропонуємо вам безкоштовно запросити нашого фахівця, який, оцінить траєкторію підйому вантажу і узгодить з вами вартість і всі деталі роботи.

Співробітники «Вертикалі» можуть надати пакет усіх необхідних дозволів на проведення робіт з підйому вантажів на висоту.

Замовнику на замітку.

Необхідно переконатися в тому, що розміри вікна або балконних дверей дозволяють внести піднятий предмет в приміщення (враховуючи упаковку).

Щоб вантаж не був пошкоджений, його слід ретельно упакувати або виготовити для нього спеціальний піддон – обговоріть заздалегідь з нашим фахівцем необхідність перепакування.

Забезпечте співробітникам «Вертикалі» безперешкодний доступ на дах – для підйому вантажу на висоту потрібно встановити і навісити обладнання та стропи.

Всі роботи проводяться у світлий час доби.
У дуже вітряну погоду, коли йде сильний дощ або сніг, ми не рекомендуємо проводити підйом вантажів на висоту – це вкрай важливо для гарантії безпеки.

Деякі наші роботи ви можете подивитися у рубриці фотогалерея

Телефонуйте, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!

Замовити послугу