Хліб – усьому голова, тому зерну не пристало зберігатися, де попало. Відповідно, ремонт елеватора вимагає особливого ставлення і включає масу нюансів.

Для безперебійного функціонування елеватори потребують регулярного ремонту – фарбування фасадів, штукатурці фасадів, герметизації внутрішніх і зовнішніх швів, відновленню з / б панелей силосних корпусів.

Майстри компанії «Вертикаль» виробляють кваліфікований і оперативний ремонт елеваторів та інших об’єктів, призначених для зберігання та переробки зерна. Наші фахівці якісно проведуть необхідні роботи – фарбування фасадів корпусів, герметизацію швів, штукатурку фасадів.

Ремонт елеватора: герметизація швів

Ми виконуємо герметизацію внутрішніх стиків: виконуємо очищення тріщин від старого цементного розчину, пилу, залишку зерна, монтажної піни; готуємо міжпанельні шви до ремонту, виконуємо закладення внутрішніх стиків, герметизацію зовнішніх швів: очищаємо зовнішні стики від старого цементного розчину. Головні дефекти елеватора пов’язані з режимом його експлуатації і проявляються, насамперед, у найбільш уразливих місцях – в їх стиках і швах. Горизонтальні навантаження в поєднанні з вертикальними створюють передумови для розхитування. Тому від конструкції стиків, герметизації швів і ретельності їх виконання залежить міцність і вологонепроникність силосів.

Ремонт елеватора: фарбування фасаду елеватора

Вологість – основна причина руйнування будівель і споруд. Волога, потрапляючи в пори і мікротріщини бетону, після багаторазового замерзання і відтавання призводить до подальших руйнувань. Важливо не допустити вологу до арматури. Фарбування фасадів елеватора ми поєднуємо із загальною гідроізоляцією за допомогою тріщиностійких фарб. Фарбування фасадів проводимо з метою захисту від руйнуючої дії навколишнього середовища, а також щоб надати будівлі гарний зовнішній вигляд.

Ремонт елеватора: відновлення залізобетонних панелей

Відновлення з / б панелей проводитися, як за типовим проектом, так і за розробленим для конкретного випадку, але є і сучасні рішення, продиктовані будівельною хімією.

Ремонт елеватора: штукатурка фасадів

Штукатурка, нанесена на фасад будівлі, не тільки вирівнює його, але і захищає від вологи, високих і низьких температур. Оздоблювальний шар підвищує опір теплопередачі, зменшує звукопровідність і повітропроникність. Правильно виконана штукатурка фасаду запорука довговічності, вона порадує око і створить гарний настрій.

Постійний моніторинг стану та своєчасний ремонт елеватора – обов’язкові умови для безперебійної роботи подібного підприємства будь-яких розмірів. І в цьому ми беремося вам допомогти.

Замовити послугу