Ремонт куполів є одвічною проблемою церков. З часом метал іржавіє, втрачається колишній золотистий відблиск куполів, хрестів. У куполах з’являються щілини і отвори, через які затікає вода. А якщо взяти до уваги той факт, що куполи в більшості складаються з дерев’яних перекриттів, то це тягне за собою гниття балок і дощок. Що призводить до неконтрольованої корозії, гниття і руйнування конструкцій. Погіршує справу і те, що дістатися до місця робіт стандартними методами часто складно або навіть неможливо.

У нашої компанії вироблений досвід ремонту церков, реставрації, фарбування і ремонту куполів, всіх видів складності. Ми вміємо опинитися там, де здається, що це неможливо. Адже безвихідних ситуацій не буває. Реставрацію та ремонт церков ми проводимо методом промислового альпінізму. Тобто, обходимося без громіздких лісів, що вимагають тривалої установки і часто завдають шкоди фасадам.

Фарбування фасадів при ремонті церков

При ремонті церков найекономічніший і практичний спосіб зовнішньої обробки будівлі – це фарбування фасадів. Фарбування фасаду будівлі переслідує одночасно дві мети. Фасад потребує захисту від впливу зовнішнього середовища (дощ, вітер, мороз, сонячна радіація) і впливу біологічних факторів (цвіль, грибок, мікроорганізми). Крім того, фасад виконує декоративні та естетичні функції.

Фарбування фасадів включає в себе:

  1. зачистку – очистку фасаду від пилу, бруду і кіптяви;
  2. ремонт фасаду – при необхідності проводиться грунтування та ремонт (штукатурка, шпаклівка) фасаду;
  3. грунтовку фасаду;
  4. фарбування, що виробляється в 2 шари.

У чому наша перевага? Ремонт церков із залученням промислових альпіністів набагато дешевше, ніж установка лісів, по-перше. По-друге, швидше і ефективніше. Крім того, убереженний від пошкоджень фасад – відмінна економія коштів і ваших нервових клітин.

Замовити послугу