Ремонт магазину – двигун торгівлі

Перше враження від роботи будь-якого магазину, бутіка або торгового центру справляє саме ремонт. Покупці завжди зустрічають будь-який продукт, товар і навіть комерційну пропозицію «по одягу», порівнюючи його з уже знайомими аналогами. Тому якісний ремонт магазинів, окрім зростання конкурентоспроможності бізнесу та формування привабливого іміджу в очах клієнтів, ще й позитивно позначається на рівні продажів.

Ремонт магазинів: стандарти якості

Результат ремонту магазину оцінюється абсолютно кожним відвідувачем або покупцем, а значить, ремонтні роботи повинні бути виконані на найвищому рівні. На формування привабливого іміджу впливає не тільки якість ремонту магазину, але і його дизайн. Основними вимогами, що пред’являються до дизайну магазинів і торгових приміщень, є створення яскравого, незабутнього образу, дотримання приємної колірної гами, а також правильний підбір аксесуарів. Успіх проекту залежить від поєднання всіх складових дизайну «що продає». Щоб магазин був дійсно прибутковим і популярним серед покупців, довірити його оформлення краще професіоналам.

Ремонт магазинів руками професіоналів

Співробітники нашої компанії – це професіонали високого класу, які знають всі секрети й тонкощі якісного ремонту магазинів і торгових приміщень. Тому для нас не проблема зробити ремонт економ-класу або елітний ремонт. Незалежно від обраного типу перетворення приміщення, результат нашої роботи завжди виправдовує, а часто перевершує очікування замовників.
Повний цикл ремонтно-будівельних робіт включає: демонтажні роботи, комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт (штукатурні, малярні роботи, вирівнювання стін, стель, укладання ламінату, кахельної плитки та інші види робіт), електромонтажні послуги (заміна електропроводки і т.д.), сантехнічні роботи, фасадні роботи, дизайнерське оформлення приміщень.

А початок покладе ідея …

Поряд з безпосереднім проведенням ремонтних робіт, фахівці нашої компанії є грамотними консультантами в сфері будівництва, які знають, як матеріалізувати ваші задуми і дизайнерські фантазії. Якщо клієнт не уявляє, як має виглядати торгове приміщення після ремонту і які зміни необхідно внести, така невизначеність – зовсім не проблема. Залежно від бюджету проекту, специфіки роботи магазину, масштабності запланованих перебудов і інших чинників ми запропонуємо вам кілька «етюдів» проведення ремонту, з яких ви зможете вибрати ті, що імпонують саме вам.

Ремонт магазинів: класифікація робіт

Найбільш практичним і доступним видом ремонту магазинів є косметичний ремонт. При даному виді ремонту фахівці нашої компанії виконують комплекс демонтажних робіт, міняють підлогові покриття, обклеюють або фарбують стіни і проводять інші види робіт, не змінюючи при цьому планування приміщень.

Замовникам, зацікавленим у радикальному перетворенні і створенні власного фірмового стилю, ми пропонуємо глибокий, комплексний ремонт. Поряд зі стандартним комплексом ремонтно-будівельних робіт наші фахівці проводять установку гіпсокартонних стель, стінових ніш, декоративних колон, об’ємних логотипів і т.п.

Найбільш презентабельним варіантом проведення ремонту магазинів є євроремонт, на основі індивідуального дизайн проекту. Цей вид ремонту передбачає використання складних у технічному виконанні видів обробки стін, стель, підлогових покриттів. Елітний ремонт магазинів передбачає використання натуральних матеріалів і оригінальних дизайнерських ідей.

У будь-якому випадку і незалежно від обраного виду ремонту магазинів, всі ремонтно-будівельні, оздоблювальні роботи, виконані фахівцями нашої компанії, виявляться послугами високої якості.

Замовити послугу