Дах – вінець творіння будь-якої архітектурної споруди. І від її якості безпосередньо залежить, чи буде в приміщенні сухо і комфортно, або під час дощу потрібно буде запасатися порожніми ємностями.

Ремонт покрівлі

В океані інформації, якою заповнений будівельний ринок, вам допоможуть зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант ремонту покрівлі фахівці нашої компанії. У завдання фахівців, які займаються ремонтом покрівлі, входить розробка максимально надійної конструкції і підбір комплектуючих.

Після того як виконані необхідні заміри та уточнені технічні деталі, ми робимо розрахунок необхідної кількості матеріалів, складаємо кошторис і доставляємо комплектуючі на об’єкт.

Будівельний відділ виконує якісний монтаж покрівлі, починаючи від кроквяної частини, закінчуючи найменшими деталями обробки. Всі етапи ремонту покрівлі здійснюються монтажниками з багаторічним досвідом роботи.

Роботи з ремонту покрівлі, починаючи з монтажу кроквяної системи до встановлення необхідних аксесуарів, включають в себе монтаж і демонтаж покрівлі з профнастилу (металопрофілю), шиферу та ондуліна, рулонних матеріалів. А також ремонт м’якої покрівлі, шиферної покрівлі, плоскої покрівлі.

Ремонт покрівлі з металочерепиці

Хорошу репутацію металочерепиця отримала за надійність, естетику і доступну ціну. Комплектація снігозатримувачами, водостоками і системою безпеки створить гармонійну, функціональну і безпечну покрівлю. Причин для ремонту покрівлі з металочерепиці може бути багато – допущені при монтажі помилки в облаштуванні обрешітки, невраховані атмосферні навантаження (сніг, вітер, лід), низька якість покриття (з’явилися іржаві плями на поверхні матеріалу або фарба «злущилася») та ін. Якщо в якості покрівельного матеріалу використовувалася металочерепиця, відремонтувати дах буде нескладно.

Ремонт шатрових покрівель

Різноманітність матеріалів для шатрових покрівель дозволяє монтувати складні конструкції. Виробничі будівлі, торгові центри і новобудови прикрашають масивні, складні дахи. Але краса – не основний критерій вибору такого виду покрівлі. Основні переваги шатрових покрівель – практичність, можливість монтажу складної конструкції, довговічність.

Бітумні покрівлі

Для скатних і вальмових (шатрових) покрівель підходять м’які матеріали, до складу яких входить бітум. Бітумні покрівлі найбільш традиційні, доступні і дешеві.

Черепиця

Черепиця володіє найширшими естетичними можливостями, які поєднуються з високою міцністю.

Всі види робіт з описаним видам покрівель виконують майстри нашої компанії. Ми обов’язково надаємо гарантію на покрівельні роботи і забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Замовити послугу