Ремонт складських приміщень. Надійно і економно

Ремонт складів і складських приміщень має свою специфіку.
Зазвичай, виконуючи роботи з ремонту складу, намагаються вирішити кілька завдань:

  • склад, складські конструкції, і обладнання повинне бути функціональним і зручним;
  • використовувані матеріали повинні бути надійними, адже склад – місце з підвищеним зносом;
  • використання площ має бути правильним;

Незважаючи на простоту дизайну, ремонт складів повинен забезпечити максимальну ефективність для використання площ. Тому тут важливе планування приміщення, правильне його зонування, забезпечення узгодженості між ними. Якщо в складському приміщенні передбачається застосування спеціальної техніки, то під час ремонту складів повинні враховуватися особливості електрифікації приміщення.

Надійність ремонтів, ми забезпечуємо за рахунок застосування спеціалізованих матеріалів і технологій (наприклад, монтаж металевих антресольних поверхів з метою збільшення корисної площі складських приміщень).

Економічності ми досягаємо за рахунок використання відповідних матеріалів і технічних рішень (наприклад, освітлення на підвісах з метою економії електроенергії).

Крім того, коли мова йде про ремонт складів і складських приміщень, треба враховувати кілька особливостей. Залежно від призначення складу, приміщення має бути вентильованим, зігрівати або охолоджувати.

Складські промислові приміщення, як ніякі інші, схильні до впливу агресивного середовища: пил, вібрація, механічні та ударні навантаження. Тому вони зазвичай потребують надійного і хорошого ремонту, який сприятиме стабільній роботі вашого виробництва.

Гарантії якості

Ми залучаємо до виконання робіт тільки власних досвідчених робітників і інженерів, тому сміливо гарантуємо високу якість виконання і відсутність прихованих дефектів.

Комплектація наших об’єктів будівельними та оздоблювальними матеріалами дозволяє гарантувати вигідні ціни та якість, використовуваних при ремонті складів, матеріалів. Централізована закупівля забезпечує економію на доставці.

Наша компанія протягом свого багаторічного досвіду роботи стикалася з найскладнішими будівельними завданнями і успішно виконувала ремонт складів будь-якої складності, що можуть підтвердити відгуки наших клієнтів.

І ще: дотримання стислих термінів проведення ремонту складів дуже важливо. Адже при підготовці до ремонту весь товар, що знаходиться в цей момент на складі, доведеться вивезти і розмістити в іншому приміщенні. Часто для фірм є великою проблемою знайти «запасне» приміщення.
У кожному разі, про це потрібно подбати заздалегідь. Погодьтеся, проводити ремонт складів, просто закривши захисним матеріалом майно що знаходиться в приміщенні, не так вже комфортно. У першу чергу, для самого майна.

Замовити послугу