Офіс – обличчя фірми. Ділові партнери та клієнти складають перше враження про бізнес за зовнішнім виглядом кабінету, де їх приймають. Тому професійно виконаний ремонт офісу здатний забезпечити фірмі хорошу репутацію і навіть успіх у бізнесі.

Піклуючись про зовнішній вигляд приміщення, потрібно пам’ятати, що в офісах працюють люди. Естетичні елементи дизайну при ремонті офісу важливі. Але оздоблення офісів повинне враховувати і ергономіку.

Наші фахівці якісно виконують різні види ремонту. У нас можна замовити:

  • косметичний ремонт офісів;
  • капітальне оздоблення офісів;
  • ремонт офісів «під ключ».

Косметичний ремонт офісів – поверхневий «макіяж», який освіжає офіс. Ми його проведемо без значних фінансових вкладень, дотримуючись високих стандартів якості. Ми використовуємо якісні матеріали та новітні технології будівництва. Тривалість косметичного ремонту офісу залежить від площі приміщення.

Капітальне оздоблення офісів – це комплексне удосконалення приміщення. Такий вид ремонту включає в себе зовнішні оздоблювальні роботи та заміну «нутрощів» кабінетів. Проводячи капітальне оздоблення офісу, замінюють підвіконня, електропроводку, керамічну плитку, встановлюють кондиціонер.

Ми пропонуємо послуги та матеріали, якість яких відповідає європейським стандартам.
Ремонт офісів «під ключ». Такий ремонт відрізняється від оздоблення будь-якого іншого приміщення. Інтер’єр «обличчя фірми» повинен відображати ідеологію компанії. Важливо розуміти, яку саме обстановку ви хочете створити: суто ділову чи демократичну. Ми беремо на озброєння всю найсучаснішу техніку для ремонтних робіт.

Тому робимо ремонт офісів «під ключ» будь-якого типу та складності.
Що потрібно врахувати, виконуючи якісний ремонт офісів «під ключ»? Три основні складові:

  • вивірений дизайн;
  • якісні матеріали для ремонту офісу;
  • професійне виконання.

Професійний ремонт офісів «під ключ» включає всі ці елементи. Від їх дотримання залежить зовнішній вигляд кабінетів, зручність приміщення і термін його використання.

Ми розуміємо, що ремонт і оздоблення офісів повинні відповідати корпоративним цінностям Вашої компанії, але головне – сприяти вашому подальшому успіху та розвитку. Тому в першу чергу враховуємо Ваші побажання і Ваша думка про те, яким повинен бути «дім» вашої фірми.

Замовити послугу