«Їдкий дим створює затишок» – співається в одній бардівської пісні. Можливо, в оточенні наметів і під звуки гітар так і є. Але коли мова йде про виробництво або домашній затишок, то від диму ніякої романтики. Щоб повітря в будинку або на підприємстві залишалося чистим, димові труби повинні бути в повному порядку.

Наші «скелелази» завжди на сторожі – якщо ремонт цегляних труб потрібно здійснити в терміновому порядку або дещо просто підправити, майстри «Вертикалі» до ваших послуг. Промислові альпіністи швидко і ефективно (роботу їм полегшує спеціальне обладнання) виконають ремонт цегляних труб. Що саме вони можуть? Ось наш неповний список.

Футеровка цегляних труб

Ремонт цегляних труб часто передбачає футеровку – вогнезахист поверхні труби.
Ми використовуємо для цієї мети чудові матеріали Emaco, які відмінно справляються з функцією вогнезахисту труб і відновлюють пошкоджені ділянки.

Ремонт оголовку труби. З часом оголовок цегляної димової труби руйнується під тиском кліматичних умов. Щоб не трапилося пожежі, зруйновану частину труби розбирають, видаляють  з кладки, що залишилася, старий розчин. Нову кладку ретельно перев’язують цементним розчином, вирівнюють, надаючи скіс до зовнішніх сторін.

Кладка цегляних труб. Правильне укладання цегли, щільне заповнення швів, досягнення гладкої поверхні димових каналів.
Крім того, ми виконуємо як плановий, так і терміновий ремонт цегляних труб, а саме:

  • Планове і позапланове обстеження стану труб.
  • Дрібний ремонт цегляних димових труб.
  • Заміна розчину в швах.
  • Грунтовний ремонт цегляних димових труб.

Як все починається? Ремонт димових труб починається з професійної експертизи та обстеження конструкції. Після ретельного аналізу зібраної інформації створюється проект ремонтних робіт. Реконструкція, будівництво та ремонт цегляних труб, проводяться із застосуванням сучасних матеріалів і різних складників, які подовжують термін життя всієї конструкції.

Як ремонтуємо? Існує два способи виконати ремонт димових труб. Перший – за допомогою фахівців-трубокладів, другий – за допомогою промислового альпінізму. Обидва рішення ефективні і вибір залежить тільки від умов роботи та розміщення труби.

Отже, спільними зусиллями скажемо «ні» димовій завісі в приміщенні. Залиште наш сайт в закладки – так ви зможете швидко набрати потрібний номер телефону, якщо ремонт цегляних труб знадобиться терміново, і не поспішаючи запросити нас у гості для профілактичного ремонту.

Замовити послугу