Покрівля – це верхній елемент покриття, що захищає будівлю від різних механічних пошкоджень і оберігає від опадів. Тому дуже важливо щоб ця частина споруди була якісно виконана. Саме від цього залежатиме збереження самої споруди, а також тривалість терміну її експлуатації.

Печемо «покрівельний пиріг»

Улаштування покрівлі, якщо не рахувати основного покрівельного покриття – це цілий комплекс елементів і матеріалів. Пароізоляція, утеплювач, гідроізоляція – ці елементи несуть певне функціональне навантаження, забезпечуючи роботу всього обладнання покрівлі.

Сьогоднішнє улаштування покрівлі – це складна конструкція, яку часто називають «покрівельним пирогом». Якщо конструкція продумана і реалізована раціонально, то вона збереже тепло, захистить від утворення конденсату, забезпечить вентиляцію підпокрівельного простору.

«Покрівельний пиріг» – це не тільки верхнє покриття покрівлі, але і верхній елемент конструкції. Він складається з декількох шарів, пов’язаних один з одним, і порушення будь-якого з них може викликати проблеми з усією покрівлею.

Основою «пирога» є кроквяна конструкція, що забезпечує стійкість і приймає на себе все навантаження. Потім утеплювальний шар, який складається з декількох шарів мінеральної вати та інших матеріалів. Цей шар необхідний для зменшення тепловтрат через дах.
Наступний шар – пароізоляція. Він запобіжить появі конденсату на утеплювачі і внутрішніх частинах будинку. Гідроізолюючий шар не дасть скопитися волозі всередині теплоізолюючого шару. Закінчується «пиріг» гнучкою черепицею. Вона стійка до морозу, перепадів температур і забезпечує шумоізоляцію. Крім усього іншого, пристрій покрівлі необхідно продумати з урахуванням вентиляції та водостоків.

Види покрівлі та терміновий ремонт

Влаштування покрівлі буває різним. Тому покрівельні роботи з влаштування м’якої покрівлі, влаштування плоскої покрівлі, влаштування шатрової покрівлі, влаштування покрівлі з ондуліну будуть відрізнятися. Різні підходи до видів влаштування покрівель вимагатимуть відповідного обладнання, певних знань фахівців.

Якщо ви помітили, що пристрій вашої покрівлі вимагає втручання фахівців з ремонту – не зволікайте! Тому що кожен день буде посилювати порушення у влаштуванні покрівлі, а це загрожує тим, що покрівельні системи прийдуть в повну непридатність. Ну а повна заміна покрівельної системи набагато клопітніше, ніж своєчасний ремонт.

Важливо не втратити з поля зору ще й такий момент, як погодні умови в регіоні. Матеріали покриття покрівлі повинні бути відповідної міцності, щоб на голови мешканців раптово не обрушилися снігопади та зливи.

Наші покрівельні «кондитери»

… знають усе про влаштування покрівель, ремонт, гідроізоляцію будівель, про новітні технології влаштування плоских, скатних, шатрових покрівель. Ми виконуємо такі види робіт: покрівля з металочерепиці, шиферна покрівля, покрівля балконів, бітумна покрівля, роботи з черепицею.

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант покрівельних матеріалів, розробимо проект конструкції даху і проведемо монтаж або ремонт у найкоротші терміни за прийнятними цінами.

Наприкінці порада: не варто економити на складових моментах влаштування покрівлі! Правильне влаштування покрівлі дозволить без додаткових витрат експлуатувати покрівлю довгі роки.

Замовити послугу