Весь спектр робіт, потрібних для того, щоб у вас добре і довго працював кондиціонер, звичайно ж, набагато ширше, ніж просто установка зовнішніх блоків кондиціонерів. Більшість фірм пропонують комплекс послуг – від попереднього виклику консультанта до сервісного обслуговування після установки (що дуже важливо насправді).

Поспілкувавшись з тими, у кого кондиціонери вже давно стоять, «погортавши» пару десятків сайтів і зайшовши в декілька магазинів, ви будете достатньо обізнані, щоб ще раз подумати і зрозуміти, що вам потрібно. Але … Ось зважені всі «за» і «проти»; от ви, як людина розумна, вибрали кондиціонер майже такий, як той, який п’ятий рік без проблем «оре» у сусіда; без зайвих «прибамбасів» (тобто «додаткових функцій », які вам «триста літ» не знадобляться); знайшли фірму, де гарантія не один рік і сервісне обслуговування за абонплату, а ремонтні роботи, в разі чого – безкоштовно, і все б добре … Якби не питання «як?»… Або «хто?».

Як і хто у нас в місті проводить установку зовнішніх блоків кондиціонерів на 18-му поверсі 24-х поверхового будинку? І не під вікном, як «стандартно», а де-небудь подалі за рогом? І не на фасаді (тому, що будівля «архітектурний пам’ятник»)? І підйомник не під’їде тому, що під вікном трьохповерхова прибудова … А ще стіну зовні проштробити і потім заштукатурити, почекати півдня і пофарбувати … І ось дивлячись на свій будинок (цех, магазин, ресторан, склад) ви розумієте, що скоро літо і кондиціонер там конче потрібен, але з іншого боку, – як же там робиться ця сама «установка зовнішнього блоку кондиціонера»? !

Ви звертаєтеся до фахівців та відповіді лише додають песимізму – «нестандартний монтаж …», «установка зовнішнього блоку кондиціонера тут у вас в такому місці …», «… якщо ви знайдете, хто вам поставить зовнішній блок …». Або коротко і ясно – «я туди не полізу!». Тобто супер-професіонали все б чудово зробили … якщо були б ще й альпіністами.

Не поспішайте збільшувати собі витрати на спецтехніку. Не шукайте незрозумілого походження «халтурників». Спокійно замовляйте монтаж в тій фірмі, яка викликає у вас довіру. Просто в їх команду додайте промислових альпіністів з «Вертикалі» – нехай працюють разом. І все у вас чудово вийде.

Досвід фахівців плюс «дива» промислового альпінізму дозволяють спускати «з небес» важкі і незручні речі, піднімати їх на висоту і кріпити там красиво, надійно і назавжди, порівняно недорого виконувати роботу у важкодоступних місцях (наприклад все ту ж установку зовнішніх блоків кондиціонерів), де потрібно комбінувати промальп, підйомну техніку і роботу вузькоспеціалізованих фахівців.

Телефонуйте до «Вертикаль», віддайте все «неможливе» фахівцям, а результати залиште собі – насолоджуйтеся комфортом як можна довше і без проблем.

Замовити послугу