У наших будинках опалення включають коли температура повітря опускається нижче +10 ° С – норми стверджують, що раніше обігрівати нас не варто. Не враховують одного – якості стін будинків, в більшості своїй складаються з порівняно тонкого бетону. Як ви вважаєте, чи достатньо такої теплоізоляції для наших зим?

Згідно з дослідженнями житлово-експлуатаційних контор, типовий багатоповерховий будинок віддає 40% тепла через стіни і ще 60% – через вікна, дах, вентиляцію і підвал. Герметизувати дах, підвал і вентиляцію досить трудомістко, а от стіни – в самий раз. Утеплюємося? Для цієї мети ідеально підійде зовнішнє утеплення фасаду. У комплекті з ним ви отримаєте декілька приємних бонусів.

Заощадите 3-4 °С домашнього тепла. Зовнішній утеплювач складається з пористого матеріалу, який дуже повільно пропускає як тепло, так і холод. При вуличній температурі -10 °С в будинку буде не менше +20 °С. Власне, як і при +30 °С. Тобто, взимку не потрібно буде ходити в двох светрах, а влітку – переїжджати в душову.

Залиште шпалери і білий колір стелі. Помилуватися водоспадами ви зможете де завгодно, тільки не на власних стінах. Правильно встановлений утеплювач практично герметичний і не пропускає воду. Глушіть мотор – їхати за новими шпалерами не доведеться.

Захистіть будинок або квартиру від цвілі. Ваші стіни можуть бути прикрашені натуральним бамбуком, кольоровою штукатуркою або розписані юним художником вручну. Єдине, чого там не буде, це глибокого синьо-чорного кольору, характерного для грибка – зовнішній утеплювач фасаду зменшує різницю температур і запобігає парниковому ефекту. Хіба що ви самі вирішите їх так задекорувати.

У вас приватний котедж? Оновіть його зовнішній вигляд! Утеплення фасаду – відмінний привід «переодягнути» улюблене житло в стильний «одяг». Відразу зловите двох зайців: збережете тепло і візуально переїдете в новий будинок.

Готово? Тепер забудьте телефон «Теплоенерго». Вам більше не потрібно турбуватися, чому батареї недостатньо гарячі – будинок збереже м’яке тепло дощовою осінню і не відпустить його у люті морози.

Замовити послугу