Утеплення сходових клітин, ліфтових площадок всередині парадного, стін в під’їзді.

Стіни в парадному, всередині під’їзду, з боку сходової площадки часто дуже холодні. А, зважаючи на те, що температура в парадному найчастіше практично нічим не відрізняється від температури на вулиці, стіни в квартирі, що примикають до стіни на сходах або виходять до ліфтової майданчику в під’їзді, промерзають взимку, і згодом утворюється конденсат і такий неприємний грибок на кухні або у ванній кімнаті.

Замовити утеплення:

тел.: (044) 361-27-07
тел.: (050) 465-54-65

Чому стіни в парадному, на сходових клітинах холодні і промерзають?

Причини того, що промерзають стіни в під’їздах, дуже прості. Особливо сильно промерзають стіни в парадному в старих будинках, які будувалися за часів Радянського Союзу. З опаленням в той час проблем не було і при будівництві будинку не приділялося належної уваги товщині стін на сходових клітинах, тому що передбачалося, що всі парадні будуть добре опалюватися.

Але такий неприємний сюрприз у вигляді «холодної» стінки в квартирі, яка виходить на сходову клітку, отримують і мешканці новобудов. При будівництві будинку неправильно розраховується товщина стінки в парадному або просто напросто економляться матеріали.

Що робити, якщо промерзає стінка, що виходить на сходову клітку?

Вирішення цієї проблеми досить просте. Треба просто утеплити холодну стіну в під’їзді. Фахівці давно визначили, що оптимальним способом теплоізоляції є утеплення “зовні”, з боку холодної поверхні стіни. Існують ГОСТи, і багато розрахунків, які показують, що саме зовнішнє утеплення є оптимальним способом утеплення стін. Не будемо вдаватися в подробиці цих обчислень, складних для звичайної людини, скажемо лише, що утеплення стіни зовні дозволяє значно знизити втрати тепла в квартирі, в середньому на 30% і виключить можливість появи конденсату, який може виникнути при утепленні холодної стіни зсередини квартири.

Найкращим споб вирішити проблему холодної стіни в парадному – є утеплення такої стіни, зі зворотного боку, з боку сходової або ліфтової площадки. Якщо ж Ви зіткнулися з проблемою холодної стіни взимку, це теж не біда. Таке утеплення можна виконувати навіть в холодну похмуру погоду, так як сніг і дощ не заважають роботі. Мороз на вулиці – теж не проблема, існують спеціальні добавки, що дозволяють використовувати матеріали для утеплення при негативних температурах.

Замовити утеплення:

тел.: (044) 361-27-07
тел.: (050) 465-54-65

 

Як утеплити стіну в парадному?

Для утеплення в парадному Ви можете обрати два варіанти:

Перший варіант
Ви можете утеплити стіни в парадному самостійно. Для цього вам треба роздобути набір таких інструментів:

 • кілька великих відер для розчину
 • набір шпателів
 • перфоратор
 • молоток
 • міксер для замішування розчину
 • подовжувачів 20-30 метрів
 • рулетка
 • мішки для сміття
 • віник і совок
 • малярський ніж
 • кілька пар рукавичок
 • валик для фарбування
 • кілька пензликів різної товщини

Потім вам треба посидіти в інтернеті пару днів, вивчити технологію утеплення, подивитися десяток відеороликів, як це робиться. Поїхати в будівельний магазин, купити утеплювач, сухі суміші, фарбу, сітку, кріпильні цвяхи і братися до роботи. В принципі, не дуже складно. Цей варіант, безумовно, займе багато сил і часу, але Ви заощадите на роботі і отримаєте певний досвід.

Другий варіант
Для утеплення стіни в під’їзді найняти фахівців, які утеплюють фасади кожен день. Ми самі закупимо, привеземо матеріал, інструменти, утеплимо стінку в парадному оперативно і якісно, приберемо будівельне сміття і вивеземо його на своєму транспорті. Вибирати Вам.

Чим ми утеплюємо стіни всередині під’їзду?

Наша компанія займається утепленням багато років, і ми вважаємо, що в парадних, на сходових клітинах найбільш раціонально і правильно використовувати для утеплення такі ж матеріали, які ми застосовуємо при утепленні фасадів, а саме матеріали виключно для зовнішніх робіт. Це більш довговічні і стійкі до холоду і механічного впливу матеріали, ніж звичайні матеріали для внутрішніх робіт, але і більш дорогі. Також треба зауважити, що обробку при утепленні в парадному ми виконуємо важчим шаром, ніж на фасадах, тому що багато дітей і просто цікаві люблять «поколупатися» в пінопласт, проткнути його чимось … Або ж просто хтось буде нести про сходах великий предмет і може пошкодити утеплення ненавмисно … Тому при обробці всередині парадних ми завжди наносимо кілька важких шарів спеціальних сумішей і використовуємо тільки фарбу для зовнішніх робіт, стійку до пошкоджень і витирання. Також ми підбираємо потрібний колір фарби, щоб утеплення в парадному не відрізнялося від інших стін.

Скільки коштує утеплення сходових клітин? Ціна на утеплення в під’їзді.

Вартість 1 кв.м утеплення в парадному становить 300-350 грн. Сюди входить закупівля, доставка матеріалу, вартість роботи, матеріалів, прибирання на сходовій клітці в кінці роботи і вивезення сміття.

Технологія утеплення стін всередині парадного.

Утеплення стіни на сходовій або ліфтової майданчику практично нічим не відрізняється від утеплення фасадної стіни будівлі і більш докладно описано на цій сторінці.

Як замовити утеплення стіни в під’їзді?

Зателефонуйте за одним із наших телефонів:

тел.: (044) 361-27-07
тел.: (050) 465-54-65

Наш фахівець приїде до Вас, зробить виміри, проконсультує і ви призначите зручний для вас час. Утеплення стінки на сходовій клітці зазвичай займає 3-4 дні (як правило, перший день цілий, з ранку до вечора, потім по кілька годин на день, або через день в залежності від вологості повітря в парадному і часу висихання кожного шару.)

Замовити послугу