Металеві конструкції піддаються чотирьом видам корозії: електрохімічній, хімічній, корозії через життєдіяльність мікроорганізмів і під дією радіації. Залежно від виду корозії вибирають і метод антикорозійної обробки металів.

Корозія металів – це мимовільне руйнування металів і сплавів внаслідок їх взаємодії з навколишнім середовищем. Основою для взаємодії служать хімічні та механічні впливи зовнішнього середовища.

Основним і найчастішим видом корозії є знайома всім іржа. Вона буквально розпушує метал, робить його крихким, що загрожує появою «протягів» у конструкціях з металу.

Універсального способу антикорозійної обробки не існує. Тому орієнтуватися потрібно на характер, причину і ступінь корозії. Щоб зменшити або практично усунути це явище, існує кілька варіантів антикорозійних робіт. Це, перш за все, нанесення захисних покриттів, введення в кородуючу середу хроматів, нітритів, арсенітів і використання корозійностійких матеріалів.

Антикорозійна обробка металоконструкцій, антикорозійний захист труб, антикорозійний захист зварних з’єднань, антикорозійний захист будівельних конструкцій, захист трубопроводів від корозії включають в себе підготовку поверхні, видалення окалин та іржі.

Важливо після первинної обробки пофарбувати металоконструкції спеціальними фарбами, а для цього правильно їх підібрати. Але наші фахівці не дадуть вам заблукати в інформації, і допоможуть грамотно вибрати постачальників матеріалів, а також проведуть антикорозійні роботи якісно і швидко.

Замовити послугу